English  
   
 
ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı Adı
Şifre
Yeni Üyelik
Şifremi Unuttum

Site içi arama
Ana Sayfa

     
 

GENEL MÜDÜR MESAJI

 

Boğaziçi Brokerlık  2005 yılından beri profesyonel anlamda müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerimize en uygun fiyat ve en geniş kapsamlı hizmeti sunmak bizim için en önemli görevlerimizden biridir. Reasürans Broker’ı, Sigorta Aracısı, Sigorta Danışmanı ve Risk Danışmanı olarak hizmet veren şirketimiz sigorta sektöründe oldukça saygın bir yere kısa sürede gelmiştir.

 

Şirketimiz, çalışanlarımız  ile birlikte mükemmellik üzerine kurulmuştur. Kendi alanlarında uzman olan, piyasayı çok iyi bilen yeni çalışanlarla birlikte kadromuz her geçen gün daha da  genişlemektedir. Tecrübeli kadromuzla müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesi şirketimiz açısından vazgeçilmez bir olgudur. Müşterilerimize iyi bir hizmet verebilmek bizim en önemli görevlerimizden biridir. Tüm çalışanlarımız, bilgilerini, yaratıcılıklarını, profesyonel bilgilerini müşterilerimize en iyi sonuçları çıkarabilmek için ellerinden geldiği şekilde paylaşırlar. 

 

Bunun yanında, Şirketimiz ağırlıklı olarak Reasürans konusunda da oldukça fazla deneyime sahiptir. Trete reasüransı, hasar fazlası reasüransı, ihtiyari reasürans, özel riskler ve reasürans danışmanlığı konusunda sektörde önde gelen brokerlardan biri konumundadır. Bu konuma gelmemizde hem yurtdışı reasürörlerden aldığımız destek hem de sigorta şirketlerinin tarafımıza duyduğu güven çok önemlidir. Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Türki Cumhuriyetler, Rusya ve Kuzey Afrika’da çalıştığımız reasürörler, sedan şirketlerimize çok daha profesyonel hizmet verebilmemize her zaman ön ayak olmuşlardır. Güçlü kurumsal yapımız ve profesyonel işbirliği ağımız ile Boğaziçi Broker olarak çok daha geniş bir yelpazede hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

 

Siz sayın Müşterilerimize, Sigorta Şirketlerine ve Reasürörlerimize her geçen yıl daha iyi hizmet verebilmeyi amaçlıyoruz. Bu bağlamda, Şirketimizin 5. yılını sizlerle birlikte kutlamaktan büyük kıvanç duyuyoruz.

 

Saygılarımla,

 

Levent OLGUNER

 

Genel Müdür

 

 

 
     

 

Yazdır      Tavsiye Et

Powered by :  Polisoft Resmi Sitesi
Lütfen Bekleyiniz...