English  
   
 
ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı Adı
Şifre
Yeni Üyelik
Şifremi Unuttum

Site içi arama
İK Yazı

 

 

 

BOĞAZİÇİ BROKER  İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARI

 

Boğaziçi Broker’lığın en önemli prensiplerinden biri, şirketimizin gelişiminde en büyük öneme sahip olan çalışanlarımızın maddi ve manevi mutluluğudur.  Bu sebeple, İNSAN  Kaynaklarımızın en büyük amacı; gelecekteki hedef ve kurumsal stratejilerimiz doğrultusunda, Şirketimize en uygun elemanların belirlenmesi ve bu elemanların Performans Yönetimi, Kariyer Planlamaları, Motivasyonu için gerekli düzenlemelerin yapılması yönünde çalışmaları sürdürmektir. 

Performans Yönetimi


Şirketimizin hedefleri doğrultusunda  yılda iki kez olmak üzere performans değerlendirme yapılır. Şirketimizin bütçesi ve hedefleri belirlenirken, şirket çalışanlarımız için de hedefler belirlenir. Performans değerlendirme, çalışanlarımızın yetkinliklerine, eğitimlerine ve de hedeflerine göre yapılır. Değerlendirme sonuçlarına göre, çalışanlarımızın hedefleri, ücretleri, eğitim ihtiyaçları ve kariyer planları ona göre tekrar düzenleriz.


Kariyer Planlama


Yeni işe aldığımız elemanlarımızın ve de mevcut çalışanlarımızın kariyer planlamaları şirketimiz açısından çok büyük önem arz etmektedir. Çalışanlarımızın yetkinliklerine göre terfi etmeleri ve kariyer basamaklarını en uygun şekilde çıkmaları için her türlü destek verilir.


Eğitim

 

Çalışanlarımıza ihtiyaçlarına göre hem teknik hem yönetimsel hem de kişisel gelişim konusunda çeşitli eğitimler sunulmaktadır. Bu eğitimler hem şirket içi hem de şirket dışı olarak belirlenmektedir. Üniversitelerden yeni mezun elemanlar şirketimize katıldığında hem oryantasyon hem de sigorta konusunda eğitimler verilmektedir. Bunların yanında, mevcut çalışanlarımıza da gerekli eğitimler İnsan Kaynakları Bölümümüz tarafından organize edilmektedir. Şirketimiz, gerektiğinde, çalışanlarını yurtdışı eğitimlere de göndermektedir. Sigorta ve Reasürans piyasalarının en yakından takip etmek, hem yurtiçi hem de yurtdışı yeni ürünlerin ve bilgilerin en iyi şekilde müşterilerimize  aktarmak için, Eğitim Şirketimiz açısından vaz geçilmez bir enstrümandır.

 

Ücret  ve Diğer Sosyal Haklar

 

Şirketimiz, sektör şartlarını ve ekonomik gelişmeleri de göz önünde tutan bir ücret politikasına sahiptir. Ücret, 12 maaş ve de performansa göre ikramiyeden oluşmaktadır. Şirketimizde aylık ücretler her ayın son çalışma günü ödenmektedir.  Performans değerlendirmeye istinaden ve mevcut şartları da göz önüne alarak yılda bir kez personele göre ücret ayarlaması yapılmaktadır.

Şirketimizin çalışma saatleri, haftada 5 gün ( Pazartesi – Cuma ) olmak üzere, 09:00 – 18:30’dur. 

 

Yazdır      Tavsiye Et

Powered by :  Polisoft Resmi Sitesi
Lütfen Bekleyiniz...